ZAVRŠNA SVEČANOST

U Domu kulture Grada Preloga, održana je, u srijedu 15. lipnja, završna svečanost mališana iz Dječjeg vrtića Fijolica iz Preloga.

Mališani iz skupina Mravići i Medeki, zajedno sa svojim odgajateljicama, pripremili su pravu kazališnu predstavu u kojoj su svi posjetitelji Doma kulture mogli istinski uživati. Pričom o bojama, pod nazivom „Duga“, pokazali su nam da smo svi posebni, ali i svi jednako važni te da tek zajedničkim snagama i zajedničkim trudom možemo nešto dobro učiniti. A prave dobrote, dječje, nepokvarene, danas je u ubrzanom svijetu oko nas, svijetu bez duše i srca, premalo. Svim mališanima su čestitali i poželjeli puno sreće u školi ravnateljica Dječjeg vrtića Fijolica Brankica Mezga te u ime Grada Preloga, predsjednik Kulturnog vijeća Grada Preloga Željko Sokač. Oni su zajedno podijelili svim predškolcima i prigodne diplome za završetak vrtića. Završna svečanost nastavljena je u Dječjem vrtiću Fijolica. Tamo je prigodno druženje bilo ispunjeno dječjom igrom i veseljem, a nije nedostajalo ni suza jer došao je kraj jednom prekrasnom razdoblju u životu mališana. Njihove „tete“, Kristina, Nikolina, Adrijana, Kristina i sve ostale s kojima su se družili kroz godine vrtića, biti će im zauvijek zapisani u srcima.

 • vipro_002
 • vipro_013
 • vipro_017
 • vipro_024
 • vipro_030
 • vipro_034
 • vipro_038
 • vipro_042
 • vipro_049
 • vipro_054
 • vipro_062
 • vipro_067
 • vipro_073
 • vipro_078
 • vipro_082
 • vipro_084
 • vipro_087
 • vipro_090
 • vipro_095-2
 • vipro_108-2

Back to top