ONLINE VRTIĆ

online tKao i mnogi odgojitelji vrtića u Hrvatskoj, i odgojitelji DV Fijolica, pokrenuli su Online vrtić, uslijed pandemije koronavirusa, kako bi olakšali djeci i roditeljima dane provedene u kući i ostali međusobno povezani.

Viber i Facebook grupe postale su male platforme za razne igre, istraživačke aktivnosti, čestitke za rođendane, fotografije prijatelja ali i pričanje priča i pjevanje pjesmica. To je bila svakodnevna komunikacija između odgojitelja i djeteta, ali i između roditelja i odgojitelja, uz savjete, stručne tekstove i druge informacije bitne za odgoj djece. Članak o tom virtualnom druženju u DV Fijolici, napisala je odgojiteljica-savjetnica Nataša Novak, prof. u Online časopisu „Dijete, vrtić i obitelj“.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • online_t

Back to top